Proje Hakkında

ATAKENT’İN YENİ YILDIZI...

Halkalı Atakent'te inşa edilen Elite City, 590 dairelik bir projedir. 2013 Baharında bitmesi planlanan Elite City,  37.000 m2 alanda %85 yeşil alanda inşa edilmektedir.


Dairelerin kat yüksekliği brüt 3.10 m olduğu Elite City, de blokların dış cephesi seramik porselenle kaplanmıştır. Bu sayede yıllarca bakımlı ve temiz kalabilecek blokların pencere sistemlerinde Rehau, mutfak aksesuarlarında Franke ankastre ürünlerini tercih edilmiştir.


Çocuklarınızı emanet edeceğiniz bir adet de kreş bulunan Elite City'de ayrıca, profesyonel güvenliğin 24 saat görev yaptığı tamamı kapalı otopark bulunmaktadır.  


Bu sayede site içinde araç trafiği, gürültü ve park sorunu ortadan kalkmış, otomobilleriniz kötü hava koşullarından korunmuştur.


Elite City, içinde eczanede, kuaför, market, cafe, restaurant, pastane gibi mekanların bulunduğu Çarşı sayesinde kentin bütün imkanlarını kapınızın önüne kadar getirmiştir.  Açık ve kapalı havuzu, kafetarya, sosyal tesisler ve spor sahalarıyla kent içinde ayrı bir kent kuran Elite City, sizlere hem keyif, hem yatırım yapma fırsatı sunmaktadır.

İster yatay ister dikey yaşam...
Mutluluğun mimarisi...
Nefes alacağınız yaşam alanları...
Dört mevsim
keyif...
www.brd.com.tr